24 februari 2020 - 16:30 - Sport
Billy Kemper, wereldbekende Hawaiiaanse surfer, is dinsdag zwaargewond geraakt na een foute val te hebben gemaakt in Marokko.
De sporter werd verrast door een grote golf, viel van zijn plank en raakte hard de bodem. Hij ligt sindsdien met een gebroken heup in het ziekenhuis.
"Het was zo gewelddadig, ik verloor het bewustzijn. Toen ik weer boven kwam, was ik nauwelijks bij bewustzijn. Ik probeerde nog om te schreeuwen of om hulp te vragen, maar ik kon het niet omdat mijn lichaam oncontroleerbaar was.", vertelde Billy Kemper aan het tijdschrift Stab.
Volgens het blad heerst er nog onduidelijkheid over de verwondingen die de surfer opliep. Naast een bekkenbreuk is het ook mogelijk dat zijn knie en dij geraakt werden. Hij zal in de komende dagen naar de Verenigde Staten worden overgevlogen waar hij opnieuw zal worden onderzocht en behandeld.
Drugsbaron in Marokko bedreigt...
Speler Moghreb Tetouan zwemt naar Sebta
Richkid rijdt gendarme aan en vlucht weg in Marokko
Soloreiziger Sarah wil niet meer weg uit Marokkaans dorp
Elon Musk mengt zich in Belgische hoofddoekenruzie
Russen verruilen Turkije voor Marokko
Speler Moghreb Tetouan zwemt naar Sebta
Abdeslam Ouaddou zwaargewond na verkeersongeval
Azzedine Ounahi: "Ik ben verraden"
Nieuwe Spaanse topclub wil Hakim Ziyech binnenhalen
Sofyan Amrabat maakt onverwachte overstap naar Spaanse topclub (video)
Hakim Ziyech moet kiezen
Nieuwe generatie klopt aan bij Walid Regragui
Gulzig Fenerbahçe maakt prijs Sofyan Amrabat bekend