5 september 2021 - 15:00 - Marokko
Een in Frankrijk wonende Marokkaan is door de politie in Agadir gearresteerd na zijn huwelijk met een jonge vrouw uit Taliouine, zonder de toestemming van zijn eerste vrouw.
Aujourd’hui Le Maroc bericht dat de wereld-Marokkaan zonder het akkoord van zijn vrouw in Frankrijk, naar Marokko was afgereisd om opnieuw te trouwen.
De eerste echtgenote van de man ontdekte wat hij van plan was en nam de eerste beschikbare vlucht naar Marokko. Bij haar aankomst diende ze een klacht in tegen hem. De man was intussen al getrouwd met de jonge vrouw uit Taliouine.
Lees ook: Marokkaan cel in voor valse huwelijksakte tweede vrouw
Volgens het blad werd de man door de Koninklijke gendarmerie gearresteerd en was zijn tweede vrouw niet op de hoogte van zijn eerste huwelijk. De verdachte gaf tijdens zijn verhoor toe dat hij een ambtenaar in Agadir had betaald om een vals bewijs van celibaat te verkrijgen.
De politie doet verder onderzoek naar de zaak en naar de identiteit van alle betrokkenen.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht