4 februari 2020 - 10:51 - Marokko
Een in Spanje gevestigde Marokkaanse vrouw is door de rechtbank van eerste aanleg in Fez tot zes maanden gevangenisstraf veroordeeld voor het sluiten van drie huwelijken.
De vrouw afkomstig uit Sidi Kacem werd schuldig bevonden aan fraude, oplichting en het verkrijgen van administratieve documenten op basis van valse gegevens.
De zaak kwam aan het licht toen de derde echtgenoot van de vrouw, een in het buitenland wonende Marokkaan, aangifte deed tegen zijn echtgenote voor meervoudig huwelijk.
Onderzoek van de Marokkaanse politie bevestigde dat de vrouw met drie mannen tegelijk getrouwd was. Ze had een dochter met haar eerste man. Ze leefde niet meer met hem maar was niet gescheiden.
Ze deed hetzelfde met haar tweede man, een Marokkaan in Spanje, die ze verliet zonder officieel te scheiden. Ze werd bij haar aankomst in Marokko voor een korte vakantie gearresteerd.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor