6 april 2024 - 12:00 - Marokko
De gouverneur van de provincie Al Hoceima, Hassan Zeitouni, heeft donderdag een bezoek gebracht aan Ketama om de werkzaamheden te bekijken voor de heropening van de weg die door een aardverschuiving werd vernield.
De regionale weg nr 509 tussen Taounate en Al Hoceima via Ketama is sinds dinsdag gesloten voor het verkeer als gevolg van een aardverschuiving. De gouverneur heeft de verantwoordelijken van het ministerie van Uitrusting in de provincie opgedragen om de weg zo snel mogelijk te heropenen.
Lees ook: Weg afgesloten in Rifgebergte na aardverschuiving (foto’s)
De weg nr 509 is belangrijk voor de verbinding tussen de provincies Taounate en Al Hoceima en wordt veel gebruikt door reizigers en handelaren. De aardverschuiving heeft tot grote schade geleid.
Lees ook: Marokko: twee doden door aardverschuivingen in Rif
De gouverneur heeft beloofd dat alles in het werk zal worden gesteld om de weg zo snel mogelijk te heropenen voor het verkeer. De werkzaamheden zijn in volle gang en er wordt met man en macht gewerkt om de weg te herstellen.
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie