Zoeken

"Waanzinnig": Spaans koppel filmt ervaring bij McDonald’s Marokko

16 april 2025 - 16:00 - Marokko

©

Een jonge Spaanse vrouw, Irène, en haar echtgenoot Moha Sandali, hebben op sociale media hun verbazing gedeeld over hun bezoek aan een McDonald’s in Marokko. Ze waren verrast door de grote verschillen in het menu en de prijzen vergeleken met de Amerikaanse fastfoodketen in hun thuisland Spanje.

Moha en Irène merkten opvallende verschillen op in het Marokkaanse McDonald’s-menu. Om meer klanten aan te trekken, heeft de franchise haar aanbod aangepast aan de lokale vraag en de prijzen verlaagd. De Spaanse bezoekers waren onder de indruk van de grootte en de specifieke smaak van de Double Big Mac, een van de populairste burgers daar. Deze hamburger, met meerdere lagen vlees, staat niet op het menu bij McDonald’s in Spanje.

Lees ook: Amerikaan ontdekt de iftar-kit van McDonald’s in Marokko

"Het is waanzinnig", roept Irène uit in de video. Ze voegt eraan toe dat ook de frietjes en sauzen bij McDonald’s in Marokko zijn aangepast aan de lokale smaak en "compleet andere smaken" hebben. De currysaus noemden ze uitzonderlijk waarbij ze aangaven gecharmeerd te zijn door de pittige en gekruide smaak, die hen deed denken aan "Indiaas eten". De toeristen proefden ook kroketten met kaas en chilipeper en genoten van diverse drankjes, waaronder milkshakes en cocktails.

Lees ook: McDonald’s introduceert populaire Marokkaanse menu-items in Europa

Irène en Moha waren eveneens aangenaam verrast door de prijzen bij McDonald’s Marokko. Hun totale rekening bedroeg 419 dirham (ongeveer 40 euro). "Vergeleken met Spanje denk ik dat het goedkoper is", verklaarde Irène. Ze concludeerde: "Er staan veel nieuwe dingen op het menu. Ze hebben hier veel interessante zaken die anders zijn dan wat wij gewend zijn."

?is_from_webapp=1&sender_device=pc

?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7111393568501794309

Bladna.nl

Bladna.nl - 2025 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team