21 maart 2013 - 15:00 - Marokko
Samuel Kaplan, Amerikaanse ambassadeur in Rabat, verlaat in de komende dagen Marokko. Na vier jaar in Marokko keert de diplomaat terug naar Washington.
De Diplomatieke Club voorgezeten door Abdelali Habej, heeft maandag een afscheidsfeestje georganiseerd voor Kaplan en zijn vrouw.
Het feestje werd bijgewoond door een aantal buitenlandse ambassadeurs en Marokkaanse politici. Ook USFP-leider Driss Lachgar en Mahjoubi Aherdane, oprichter van de voormalige Nationale Volksbeweging, waren aanwezig.
Samuel Kaplan had in april vorig jaar op de Marrakech Air Show, geoordeeld dat "de politieke situatie in Marokko onvoorspelbaar was". Zijn vrouw had tijdens hetzelfde evenement, Premier Benkirane in verlegenheid gebracht, door hem een zoen te geven
Vermiste man van 87 dood teruggevonden in rivierbedding Tanger
Podium ingestort tijdens optreden Adil El Miloudi
Ranking waarschuwt toeristen voor voedselvergiftiging in Marokko
Eurostat: Marokko in top drie, Algerije afwezig
De stad die Churchill en Roosevelt verenigde: Marrakech onthult geheimen
Dringende oproep aan Koning Mohammed VI
Vermiste man van 87 dood teruggevonden in rivierbedding Tanger
Ranking waarschuwt toeristen voor voedselvergiftiging in Marokko
De stad die Churchill en Roosevelt verenigde: Marrakech onthult geheimen
Dringende oproep aan Koning Mohammed VI
Van autowasser tot miljonair: mysterie rond Marokkaans parlementslid
Vergeet Marrakech, Tanger is dé nieuwe hotspot!
Drugsbaron mishandelt agent in Noord-Marokko, betaalt slechts één dirham
Strijd om laatste groene long: luxevilla’s bedreigen bos Tanger