Zoeken

Jonge vrouw mishandeld en beledigd vanwege serveren alcohol tijdens ramadan

8 juni 2016 - 20:44 - Marokko

Geschreven door Laila A.

In het Franse Nice is een jonge moslima door twee mannen geslagen en beledigd omdat ze in een café waar ze werkt alcohol serveerde.

Het voorval vond maandagmiddag plaats. De jonge cafébediende vertelde aan l’Obs dat ze alleen was toen haar twee belagers het café binnenstapten.

« Ik was alleen in het café toen twee mensen binnenkwamen. Een van hen wees de flessen alcohol achter de bar aan terwijl de andere me in het Arabisch zei dat ik me moest schamen omdat ik alcohol serveerde tijdens de Ramadan ». Het slachtoffer antwoord dat hij niet God was om haar te beoordelen.

Na haar een prostituee te hebben genoemd verlieten de twee mannen het café. Na enkele minuten kwam één van hen echter terug en gaf haar een harde klap in het gezicht waarop de jonge vrouw op de grond viel.

Het incident werd door bewakingscamera’s vastgelegd en een klacht werd ingediend. De daders werden geïdentificeerd maar nog niet gearresteerd.

Lees meer

Marokkaan geslagen om roken tijdens Ramadan

In Marrakech is eerder deze week een jongeman door een groepje jongeren in een videogamehal mishandeld omdat hij een sigaret had aangestoken.

Celstraf voor man die cafébediende sloeg om serveren alcohol tijdens Ramadan

De man die een tiental dagen geleden in het France Nice een jonge moslima in een café had geslagen omdat ze tijdens de Ramadan alcohol serveerde, is tot acht maanden...

Zelfverbranding zwangere vrouw in Kenitra

Een zwangere vrouw, moeder van drie kinderen, heeft zichzelf eind vorige week in brand gestoken nabij het treinstation van Kenitra.

Spaanse verzint ontvoering in Tanger na ruzie met vriendje

Een Spaanse vrouw heeft in Tanger haar eigen ontvoering en gijzeling verzonnen om zich te wreken van haar Marokkaanse vriendje.

Zoenende jongeren tijdens Ramadan gearresteerd in Marokko

Een jong koppel is eerder deze week in Marrakech gearresteerd na op klaarlichte dag zoenend te zijn betrapt tijdens de Ramadan.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team