Ontvoerde peuter teruggevonden in Marokko
De politie heeft zaterdagnamiddag een 4-jarig meisje teruggevonden dat de dag ervoor in Larache was ontvoerd.
- Marokko
Een Spaanse vrouw heeft in Tanger haar eigen ontvoering en gijzeling verzonnen om zich te wreken van haar Marokkaanse vriendje.
De vrouw belde afgelopen zaterdag naar het Spaans consulaat en vertelde dat ze door haar vriendje werd vastgehouden. De politie werd gewaarschuwd en een onderzoek gestart.
Twee dagen later werd de vrouw gezond en wel in de wijk Beni Makada teruggevonden. Volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN was er helemaal geen sprake van gijzeling of slechte behandeling.
De vrouw had ruzie gehad met haar vriendje. Beiden woonden samen bij zijn ouders waar de jonge vrouw ook werd teruggevonden. Politie doet onderzoek naar de zaak.
Lees meer
De politie heeft zaterdagnamiddag een 4-jarig meisje teruggevonden dat de dag ervoor in Larache was ontvoerd.
Een jonge toeriste heeft in Agadir zelfmoord gepleegd door van het balkon van haar hotelkamer te springen.
Vijf Marokkaanse vrouwen werden eerder deze week in Dubai schuldig bevonden aan ontvoering, gijzeling en marteling. Ze werden tot 2 en 3 jaar gevangenisstraf veroordeeld.
De politie in Kelaat Sraghna heeft een onderzoek gestart naar een ruzie tussen een Marokkaan uit Europa en een politievrouw.
De politie van Ain Sebaa-Hay Mohammedi in Casablanca heeft vrijdag een vrouw gearresteerd die drug in de Oukacha gevangenis probeerde binnen te smokkelen.