Canadees in Marrakech gearresteerd met foto’s van militair materieel
Een Canadese fotograaf is tijdens de Marrakech Air Show gearresteerd en door de politie gehoord omdat hij foto’s had genomen van militair materieel.
9 mei 2016 - 15:15 - Marokko
Een groepje Franse toeristen zal zijn reis in Marokko niet snel vergeten. Het groepje werd gearresteerd en verhoord na een vrijgezellenfeestje in Marrakech.
Volgens Al Ahdath Al Maghribi was de toekomstige bruidegom voor het feestje als vrouw verkleed. Hij werd echter door de politie als een travestiet aangezien en met zijn vrienden naar het politiebureau meegenomen.
Tijdens hun verhoor stelden de toeristen dat ze niet wisten dat het in Marokko verboden was om zich als vrouw te verkleden. Na hun excuses te hebben aangeboden werden ze vrijgelaten.
Lees meer
Een Canadese fotograaf is tijdens de Marrakech Air Show gearresteerd en door de politie gehoord omdat hij foto’s had genomen van militair materieel.
In het Marokkaans Meknes is eerder deze week een man verdacht van homoseksualiteit door een groep onbekenden aangevallen. De agressie werd gefilmd en zorgt sinds zaterdag voor...
De bestuurster die vorige week een politievrouw in Rabat in het gezicht had geslagen is vrijgelaten. Ze verschijnt op 7 juni voor de rechter.
Een Marokkaan heeft in Spanje zes maanden gevangenisstraf gekregen omdat hij zijn zwangere vrouw na een ruzie uit zijn minibusje had geduwd.
Een 19-jarige vrouw is tot een jaar gevangenisstraf veroordeeld voor het verstoren van het konvooi van Koning Mohammed VI in Salé.