13 mei 2019 - 15:30 - Sport
Het Marokkaans elftal zal zich op 3 juni beginnen voorbereiden op de Afrika Cup 2019. Tijdens deze voorbereidingen staat een wedstrijd tegen Zambia gepland.
Het oefenduel tegen Zambia zal op 13 juni plaatsvinden. Enkele dagen later zal het elftal naar Caïro vertrekken voor het Afrikaans kampioenschap.
De Marokkaanse voetbalbond is nog op zoek naar een tweede tegenstander voor de voorbereidingsfase.
Het Marokkaans elftal wordt vijf dagen voor het begin van de Afrika Cup in Egypte verwacht. Daar zullen alle spelers een dopingscontrole ondergaan en zullen de 24 deelnemende landen uitleg krijgen over het nieuw kwalificatiesysteem en het gebruik van de VAR of videoscheidsrechter.
De Afrika Cup 2019 vindt van 21 juni tot 19 juli in Egypte plaats. Marokko zit in groep D met Ivoorkust, Zuid-Afrika en Namibië.
Jonge Othman schrijft geschiedenis in Spanje
Lichaam vrouw gedumpt bij ziekenhuis in Marokko
ElGrandeToto weigert podium te delen met Saad Lamjarred
Ouders krijgen gelijk, baby in Marokko mag ’Massinissa’ heten
Strafschop bevrijdt Marokko en leidt tot kwartfinaleplek
Marokko’s cannabisbazen komen naar Amsterdam
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Hoe Zeeuwse Moussa de kapper van Cristiano Ronaldo werd
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis
Hakim Ziyech is terug