15 april 2025 , 14:00 - Laila A. - Sport
De Atlaswelpen staan vanavond voor een cruciale test tegen Ivoorkust in de halve finale van de Afrika Cup voor spelers onder 17 jaar (CAN U17). Een overwinning is noodzakelijk om door te stoten naar de eindstrijd van het prestigieuze jeugdtoernooi. De vraag voor veel fans is dan ook: om hoe laat begint de wedstrijd en op welke zenders is deze live te volgen?
Voor de Marokkaanse talenten, die vorig jaar nog finalisten waren, is dit een beslissend duel. Er zal een nagenoeg perfecte prestatie geleverd moeten worden om de sterke Ivoriaanse leeftijdsgenoten, bijgenaamd de ’Olifantjes’, te verslaan en zo een plek in de finale veilig te stellen. Het team zal boven zichzelf moeten uitstijgen om de droom levend te houden.
Lees ook: Marokko verplettert Zuid-Afrika en gaat door naar halve finale Afrika Cup
De wedstrijd Marokko-Ivoorkust brengt twee van de meest productieve aanvalslinies van dit toernooi tegenover elkaar, maar wel met totaal verschillende speelstijlen. Het team onder leiding van coach Nabil Baha vertrouwt op techniek, opbouw via passes, lange ballen en infiltraties via de flanken of door het centrum. Daartegenover staat de fysieke kracht, snelheid, stootkracht en efficiëntie van Ivoorkust, met name dankzij hun gevaarlijke aanvalsduo Yannis Touati en Alynho Haidara.
Lees ook: Marokko vol vertrouwen voor clash met Ivoorkust in halve finale
De ontmoeting tussen Marokko en Ivoorkust vindt plaats op dinsdag 15 april. De aftrap is om 20:00 uur (GMT+1), wat overeenkomt met 21:00 uur in Nederland en België. Het duel wordt gespeeld op het veld van het Al Bachir stadion in Mohammedia. De wedstrijd is live te zien via de Marokkaanse zender Arryadia en CAF TV. Bovendien is de confrontatie gratis te volgen via een livestream op Fifa+.
Algerijnse ex-minister wil miljarden van Marokko voor 50 jaar steun aan Polisario
Epstein wilde ook consulaat en villa in Tanger kopen
Walid Regragui heeft ontslag genomen! Marokko zonder bondscoach op 4 maanden van het WK?
Vueling zet komende zomer vol in op Nador
Marokko stuurt geleerden naar Nederland voor Ramadan
Tanger duurder dan ooit, maar waarom?
Walid Regragui heeft ontslag genomen! Marokko zonder bondscoach op 4 maanden van het WK?
WK-2026: zelfs burgemeester New York zoekt ticket voor wedstrijd Marokko
Fenomenale cijfers voor Lamine Yamal, dé nieuwe Messi van Barça
PSG: Stop lynchpartij op Achraf Hakimi, de leeuw heeft rust nodig!
Spaanse steden ruziën om WK-finale, Marokko bouwt intussen door
Juridische aanval Marokko op Afrika Cup-titel mislukt
Voetbalbond Marokko wil streep door startdatum Afrika Cup
AFCON-finale 2026: Marokko klaagt CAF aan en gaat in beroep