19 oktober 2019 , 12:30 - Laila A. - Sport
Marokko speelt vandaag in Berkane een kwalificatiewedstrijd tegen Algerije voor de voor de African Championship of Nations 2020.
Houssine Ammouta, coach van het lokaal elftal van Marokko, was deze week in de noord-Marokkaans stad om zijn spelers te trainen in aanloop van de laatste kwalificatiewedstrijd voor het Afrikaans kampioenschap.
Wetenswaardig is dat alle opgeroepen Atlas Leeuwen aanwezig zullen zijn, wat niet het geval is voor het Algerijns elftal waarvan meerdere spelers in de afgelopen dagen moesten worden vervangen vanwege blessures. Ook lukte het de Fennecs niet om sparringpartners te vinden om zich op het kwalificatieduel voor te bereiden. Marokko heeft dus alle kansen om te winnen.
De wedstrijd begint om 20 uur Marokkaanse tijd in het gemeentestadion van Berkane en wordt live uitgezonden op Al Aoula en Arryadia. Het duel wordt door de Malinese scheidsrechter Mamadou Keita gefloten. Hij wordt bijgestaan door twee van zijn landgenoten.
Marrakech of Dubai? Marokkanen hebben gekozen!
Marokko onderzoekt verdachte investeringen uit Nederland en Spanje
Britse miljonair-reality ster verloofd in Marokko
Marokko graaft tunnel van 3 kilometer onder Rabat, doel 320 km/uur
Sofiane Boufal verlaat Belgische club, contract per direct beëindigd
Koffieprijs in Oujda verdrievoudigt zodra Marokko voetbalt
Sofiane Boufal verlaat Belgische club, contract per direct beëindigd
Afrika Cup 2025: Marokkaanse "IA"-grasmat verbluft zelfs Hafid Derradji
Algerijnse bondscoach deelt groot compliment uit aan Marokko
Marokko-Kameroen: "Finale vóór de finale!"
Hakim Ziyech terug in Qatar
Scout onthult hoe Marokko de strijd om Lamine Yamal verloor
Frans voetbaltalent overleden na val in put in Marrakesh
Ayoub El Kaabi, van timmerman tot internationaal voetbalicoon