19 oktober 2019 , 12:30 - Nawel Serdouni - Sport
Marokko speelt vandaag in Berkane een kwalificatiewedstrijd tegen Algerije voor de voor de African Championship of Nations 2020.
Houssine Ammouta, coach van het lokaal elftal van Marokko, was deze week in de noord-Marokkaans stad om zijn spelers te trainen in aanloop van de laatste kwalificatiewedstrijd voor het Afrikaans kampioenschap.
Wetenswaardig is dat alle opgeroepen Atlas Leeuwen aanwezig zullen zijn, wat niet het geval is voor het Algerijns elftal waarvan meerdere spelers in de afgelopen dagen moesten worden vervangen vanwege blessures. Ook lukte het de Fennecs niet om sparringpartners te vinden om zich op het kwalificatieduel voor te bereiden. Marokko heeft dus alle kansen om te winnen.
De wedstrijd begint om 20 uur Marokkaanse tijd in het gemeentestadion van Berkane en wordt live uitgezonden op Al Aoula en Arryadia. Het duel wordt door de Malinese scheidsrechter Mamadou Keita gefloten. Hij wordt bijgestaan door twee van zijn landgenoten.
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in Belgiƫ
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan