13 september 2019 - 15:40 - Sport
Het Marokkaans elftal onder 23 jaar heeft eerder deze week een kwalificatiewedstrijd voor de Afrika Cup 2019 verloren. Door deze nederlaag zal Marokko niet aan het Afrikaans kampioenschap, en als gevolg ook niet aan de Olympische Spelen Tokio 2019 deelnemen.
Jong Marokko verloor dinsdag de kwalificatiewedstrijd van Mali met 0-1 in Bamako. De heenwedstrijd eindigde vorige week zaterdag op een gelijke score van 1-1.
De Atlas Leeuwen moesten het dinsdag doen zonder vier belangrijke spelers van het team. Noussair Mazraoui (Ajax Amsterdam, Nederland), Anass Ouahim (VfL Osnabrück, Duitsland), Zakaria El Wardi en Mohammed Douik (Raja Casablanca, Marokko) misten zowel de heen als de terugwedstrijd vanwege blessures.
Het is nu onduidelijk of Patrice Beaumelle zijn functie van coach van jong Marokko mag behouden. Volgens hardnekkige geruchten zal de Marokkaanse voetbalbond zijn vertrek in de komende dagen aankondigen.
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op
Fenerbahçe vindt koper voor Sofyan Amrabat