Afrika Cup 2021: dit zijn de sparringpartners van Marokko
De Atlas Leeuwen bereiden zich voor de op de kwalificatiereeks voor de Afrika Cup 2021 en hebben daarvoor twee wedstrijden gepland staan.
3 september 2019 - 13:00 - Sport
De 12e Afrikaanse Spelen vonden vorige maand in Marokko plaats. Het koninkrijk eindigde het kampioenschap op de vierde plaats met 109 medailles.
Volgens persagentschap MAP liepen de spelen van 19 tot 31 augustus in de regio Rabat-Casablanca plaats. Marokko nam aan alle disciplines deel.
Egypte won de Afrikaanse Spelen 2019 met maar liefst 273 medailles. Nigeria is tweede met 127 medailles en Algerije derde met 125 medailles.
Ook Kameroen, Mali, Guinee, Zuid-Afrika en Zambia namen aan de spelen deel. Het multi-sportevenement omvatte voetbal, atletiek, gymnastiek, karate, worstelen, zwemmen, taekwondo en tafeltennis.
Lees meer
De Atlas Leeuwen bereiden zich voor de op de kwalificatiereeks voor de Afrika Cup 2021 en hebben daarvoor twee wedstrijden gepland staan.
De finale van de Afrikaanse Champions League tussen Wydad Casablanca en ES Tunis zal naar verwachting in Egypte worden herspeeld.
Het Marokkaans elftal onder 23 jaar heeft eerder deze week een kwalificatiewedstrijd voor de Afrika Cup 2019 verloren. Door deze nederlaag zal Marokko niet aan het Afrikaans...
Marokko heeft drie medailles gewonnen, waarvan één goud, op het WK para-atletiek dat van 7 tot 15 november in Dubai loopt.
Algerije neemt deze maand in Marokko deel aan de Afrikaanse Spelen. De Algerijnse wielersportbond stuurde vijftien renners naar Rabat om aan het kampioenschap deel te nemen.