Indrukwekkende beelden brandend vrachtwagen op snelweg Marokko
Eerder deze week is een vrachtwagen in brand gevlogen op de snelweg tussen Casablanca en Rabat na een paal te hebben geraakt.
7 september 2013 - 12:58 - Marokko
Een toestel van Air Arabia is vrijdagochtend, op de Mohammed V luchthaven in Casablanca, tegen een vrachtwagen gebotst. Het voertuig kantelde en vloog in brand.
Het vliegtuig vol passagiers werd naar een andere gate van de luchthaven gesleept. De chauffeur van de vliegtuigtrekker merkte de vrachtwagen niet op.
De vrachtwagenchauffeur liep breuken op aan de handen en voeten. De brand zorgde voor terreur op de luchthaven, waar het ergste werd verwacht.
Gelukkig werd het vliegtuig net op tijd door de trekker van de brand verwijderd, waardoor het niet werd beschadigd en geen passagiers gewond raakten.
In april had een kleine pesticide-vliegtuig, een taxi aangereden op een regionale weg dat als landingsbaan wordt gebruikt in Settat.
Lees meer
Eerder deze week is een vrachtwagen in brand gevlogen op de snelweg tussen Casablanca en Rabat na een paal te hebben geraakt.
Twee mensen zijn donderdag in Touarirt omgekomen bij een ongeluk met een vrachtwagen dat een lading chloor vervoerde.
Een bus van openbaarvervoerbedrijf M’dina Bus is dinsdag tegen een woning gereden in Ain Harrouda. Een oude vrouw kwam om het leven en vijf mensen raakten levensgevaarlijk gewond.
Zondag raakten 28 mensen gewond bij een busongeval in Casablanca. De bus van het openbaar vervoerbedrijf M’dina Bus is een volle café binnengereden in de wijk Roches Noires.
Een toestel van de Saudische luchtvaartmaatschappij met ruim 400 Marokkaanse pelgrims aan boord, heeft zaterdagavond een noodlanding gemaakt op de Houari Boumediane luchthaven...