Zoeken

Bezorgdheid om vervuiling strand Mohammedia (video)

18 mei 2017 - 20:25 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

De milieu-politie heeft in opdracht van het Staatssecretariaat voor Duurzame Ontwikkeling het Miramar strand in Mohammedia na klachten over vervuiling.

De agenten bevestigden de vervuiling. Ze ontdekten over ruim 4000 m2 zwarte vlekken. Monsters van de « donkere materie » werden meegenomen voor onderzoek.

De thermische centrale van Mohammedia kreeg ook een bezoek van de milieu-politie na de release van beelden van een zwarte vloeistof langs de kust. Een commissie werd opgericht om de zaak te volgen.

Lees meer

Zo ziet het strand van Agadir er nu uit...

In zee voor het strand van Agadir werd afgelopen zondag een grote zwarte olievlek ontdekt. Ook vonden strandgangers een leeg vat olie op het strand.

Getuige vertelt over aanval met sabels op strand Mohammedia (video)

Een twintigtal jongeren hebben afgelopen donderdag mensen op het bekende Sablettes strand in Mohammedia met sabels aangevallen. De daders handelden onder invloed van alcohol en...

Lichamen Marokkaanse migranten spoelen aan op strand Mohammedia

Drama in Mohammedia. Zeven lichamen van Marokkaanse migranten, waaronder één vrouw, werden zaterdag op het strand van Ain Harrouda gevonden.

Wat denken Marokkanen over vrouwen in bikini op het strand? (video)

In Marokko blijft het moeilijk voor vrouwen om met zwemkleding naar het strand te gaan, ook al is de bevolking vrij tolerant.

Zusters verdronken bij strand in Tanger

Twee zussen van 22 en 27 jaar zijn afgelopen zondag bij een verboden strand in Tanger verdronken.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team