4 februari 2025 - 14:40 - Wereld
De twee Marokkaanse meisjes van 14 en 15 jaar die sinds eind januari vermist werden in Londen, zijn terecht. De Britse politie trof hen aan in het huis van een familielid. Mogelijk waren de meisjes betrokken bij een poging tot illegale immigratie.
De tieners verbleven in Groot-Brittannië in het kader van een schooluitwisselingsprogramma. Ze kwamen op 25 januari aan in Londen en verbleven in een hotel in Tavistock Place. Op 28 januari werden ze voor het laatst gezien. Na hun verdwijning startte de politie een onderzoek en deed een oproep aan het publiek om informatie te delen.
Lees ook: Marokkaanse tienermeisjes vermist in London, politie doet oproep
Britse media berichtten dat de meisjes mogelijk betrokken waren bij een plan om illegaal in Groot-Brittannië te blijven. De autoriteiten bevestigden dat er Britse ingezetenen bij betrokken waren die probeerden de meisjes illegaal in het land te houden.
Lees ook: Vermiste Ahmed dood aangetroffen in Amersfoorts bos
De politie heeft een speciaal team opgezet om de zaak te onderzoeken. In een verklaring liet de politie weten dat er "onvermoeibaar wordt gewerkt om de twee tieners terug te vinden". De families van de meisjes in Marokko werden op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen in samenwerking met de Marokkaanse ambassade en de organisatie die de schoolreis organiseerde.
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Marokko treedt hard op tegen onbeschoft gedrag
Vroegtijdig einde voor Jamal Ben Saddik in Rotterdam
Sebta onder druk: Spanje verhoogt paraatheid
Oude praktijken verstoren zomer in Marokko
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots
Marokkaanse courgette nekt Europese boeren
Gedwongen tot huwelijk in Marokko, daarna tot seks: Ariane’s strijd
Verplichte cursus voor Marokkanen vóór aankomst in Vlaanderen
Marokkaanse chauffeur gepakt met hasj in fruitsapdozen in Spanje
Rechterhand ’Turbo’ gearresteerd voor moord op man Rym Fikri