21 februari 2016 - 15:01 - Wereld
De Belgische politie is op zoek naar getuigen in verband met de zorgwekkende verdwijning van Soukaina Ayouni en Soufiane Boualami.
De twee jongeren werden op maandag 15 februari voor het laatst in de Brusselse gemeente Schaarbeek gezien. Soukaina en Soufiane reden rond 17:30 uur in een zwarte Audi A4 met kenteken 1-LGB-061.
Soukaina Ayouni is 17, heeft een normale lichaamsbouw en lange donkere haren. Op de dag van haar verdwijning droeg ze een donkerblauwe legging, een lange gilet van dezelfde kleur, een zwarte vest en zwarte baskets.
Soufiane Boualami, 19, is 1m75 en heeft halflange zwarte haren. Hij draagt een bril, een jeansbroek, een beige vest en witte baskets.
Wie informatie heeft over de twee jongeren kan naar het nummer 080030300 of naar Child Focus op het nummer 116000 bellen.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots