Zoeken

Bende valse politieagenten opgedoekt in Marokko

23 juni 2012 - 17:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De Marokkaanse politie heeft donderdag een bende opgedoekt waarvan de leden zich voordeden als politieagenten om diefstallen te plegen.

Tien mensen werden aangehouden tijdens de politieoperatie, waarbij vijf auto’s, valse documenten zoals identiteitskaarten, paspoorten en rijbewijzen, en een aantal walkie talkies in beslag zijn genomen.

De bendeleden gebruikten politie-uniformen en zetten valse wegversperringen op in grote steden zoals Fez, Meknes, Rabat en Temara, aldus politiecommissaris Abdelkader Azizi.

De nep-agenten stalen dan de auto’s van degenen die ze controleerden en verkochten ze later na de kentekens te hebben gewijzigd.

Lees meer

Bende autodieven opgepakt in Nador

De politie in Nador heeft onlangs in douar Tissamghine, op 18 kilometer van Nador, een bende ontmanteld dat gespecialiseerd was in het stelen van auto’s.

Politie rolt criminele bende op in Nador

De politie in Nador heeft een grote criminele bende opgerold, betrokken bij gewapende aanvallen en drugshandel. Dat meldt het ministerie van Binnenlandse zaken zondag.

Marokkaanse politie pakt 312 mensen op in Tetouan

De Marokkaanse politie heeft in 48 uur tijd, van 22 tot 24 juni, 312 mensen opgepakt in Tetouan die worden verdacht van diverse misdrijven, meldt persagentschap MAP.

Zelfmoord politieagent Casablanca

Een politieagent uit Anfa in Casablanca, heeft zaterdagmorgen met zijn dienstwapen zelfmoord gepleegd in zijn woning in de wijk Hay Hassani.

Criminele bende opgedoekt in Al Hoceima

Een dievenbende is maandag opgedoekt door de Koninklijk rijkswacht van Bni Hafida, regio Al Hoceima.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team