10 juli 2012 - 21:18 - Marokko
Twaalf politieagenten uit Mohammedia zijn maandag voor het Hof van Beroep van Casablanca verschenen. Allen werden aangehaald door een bekende drugshandelaar die vorige week woensdag is opgepakt.
De agenten werden gearresteerd door hun collega’s van de gerechtspolitie na de bekentenis van de drugshandelaar, die al een tijdje in Marokko werd gezocht.
Volgens politiebronnen werd de drugstrafikant niet gevonden dankzij de medeplichtigheid van de twaalf vervolgde politieagenten.
Deze nieuwe drugs- en corruptiezaak, vindt plaats een week na de publicatie van een EU-rapport, waaruit blijkt dat Marokko de grootste hasj-exporteur naar Europa is. Volgens de VN wordt 47.500 hectare grond gebruikt voor cannabisteelt in het land.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers