7 september 2019 - 18:40 - Marokko
De politie en de koninklijke gendarmerie hebben dinsdag een drugsorganisatie in Nador opgerold die valse cocaïne in de stad verkocht.
Volgens Assabah werden vier verdachten gearresteerd. Ze kochten hun "valse drug", een witte poeder dat veel op cocaïne leek, bij dealers in Melilla voor 10 dirham de gram. De drug werd vervolgens voor 600 dirham de gram verkocht.
Volgens gegevens van de Marokkaanse inlichtingendienst DGST wordt de leider van de bende ook van moord verdacht. Wat als cocaïne werd verkocht was in werkelijkheid een mengsel van harddrugs met chemicaliën, wat het mogelijk maakte om grotere hoeveelheden te hebben aan heel lage prijzen.
De valse drug werd vooral onder jongeren in arme wijken van Nador verkocht. Meerdere verenigingen hadden de handelingen van de criminele organisatie aan de kaak gesteld.
Celstraffen en boetes voor bromfietsers in Marokko
Duizenden Marokkaanse truckers in Spanje onder vuur
Marrakech bouwt ondergrondse wegen tegen files
Belangrijke mededeling voor wie via Tanger Med reist
Marokkaanse diaspora: vijf douanevalkuilen die je moet kennen
Vader Nasser Zefzafi voorgedragen voor Nobelprijs
Celstraffen en boetes voor bromfietsers in Marokko
Duizenden Marokkaanse truckers in Spanje onder vuur
Marrakech bouwt ondergrondse wegen tegen files
Vader Nasser Zefzafi voorgedragen voor Nobelprijs
De onbekende passies van Moulay Hassan en Lalla Khadija
Woede over gedrag Ryanair in Marokko
Explosies gehoord in Dakhla, dit is de reden
Influencer lyrisch over Marokkaanse burger van 1 euro