WK-2018: Marokko speelt 2-2 gelijk tegen Spanje
Geen overwinning voor Marokko vanavond maar een mooie finish. De Atlas Leeuwen, reeds uitgeschakeld op het WK, speelden vanavond 2-2 gelijk tegen Spanje.
- Sport
Nieuwe overwinning voor Marokko. De Leeuwen van de Atlas wonnen deze namiddag een oefenduel tegen Estland in Tallin met 3-1. De wedstrijd was een voorbereiding op het WK in Rusland.
De Atlas Leeuwen presteerden mooi en wisten de tegenstander vanaf de eerste minuten van het spel onder druk te zetten. Younes Belhanda opende de score voor Marokko in de 11e minuut.
In de 38e minuut deed Hakim Ziyech een tweede keer de netten trillen met een penalty na een fout op Amine Harit. Youssef En-Nesyri scoorde in de 72e minuut een derde en laatste doelpunt voor Marokko.
Het Marokkaans elftal traint al weken hard voor het WK dat volgende week in Rusland van start gaat. De Atlas Leeuwen speelden eerder oefenduels tegen Oekraïne (0-0) en Slowakije (3-1) en worden morgen in Rusland verwacht.
Lees meer
Geen overwinning voor Marokko vanavond maar een mooie finish. De Atlas Leeuwen, reeds uitgeschakeld op het WK, speelden vanavond 2-2 gelijk tegen Spanje.
De Atlas Leeuwen spelen vandaag een nieuw oefenduel tegen Slowakije als voorbereiding op het WK-2018 in Rusland.
De Leeuwen van de Atlas vertrekken morgen, zondag, naar Rusland volgens bronnen van de Marokkaanse voetbalbond.
Marokko heeft vanavond in het Zwitserse Genève een oefenduel tegen Slowakije met 2-1 gewonnen. De wedstrijd was een voorbereiding op het WK in Rusland.
Marokko heeft vanavond zijn eerste WK-duel tegen Iran in Rusland verloren. Een uitslag die het voor de Leeuwen van de Atlas extra moeilijk maakt om de tweede ronde te halen.