Zoeken

Twintig doden na drinken versneden alcohol in Marokko

- Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

De politie in de stad Ksar El Kebir heeft op dinsdag 27 september een verdachte gearresteerd voor zijn vermeende betrokkenheid bij de verkoop van versneden alcohol. Minstens 20 mensen kwamen om het leven na het drinken van deze alcohol.

Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN liggen meerdere andere slachtoffers met een vergiftiging in het ziekenhuis. De 48-jarige verdachte en zijn minderjarige zoon worden beschuldigd van de verkoop van de versneden alcohol.

Lees ook : Arrestaties voor verkoop en gebruik alcohol in Tanger

Een huiszoeking in de winkel van de hoofdverdachte leidde tot de inbeslagname van 49 liter gesmokkelde alcohol. Wetenschappelijke en technische expertise zullen het verband tussen de geregistreerde sterfgevallen en het alcoholgebruik moeten bevestigen.

Lees ook : Drama in Nador, illegale alcohol doodt dozijn mensen

De vader en zijn zoon zijn het onderwerp van een gerechtelijk onderzoek onder toezicht van het bevoegde parket.

Lees meer

Marokko : oppositie voert actie tegen alcohol en tabak

In Marokko stellen parlementsleden van de oppositie voor de belasting op alcohol en tabak te verhogen om de consumptie te verminderen en de gezondheid van de Marokkanen te...

Alcohol levert Marokkaanse staat veel inkomsten op

Volgens het ontwerp van de begrotingswet voor 2023, verwacht de Marokkaanse schatkist inkomsten van ongeveer 14,4 miljard dirham, uit heffingen op sigaretten en alcohol.

Politie schiet drugsdealer dood in Fez

De Marokkaanse politie heeft bij een antidrugsactie bij Bab Ftouh, in de medina van Fez, een vermeende drugssmokkelaar neergeschoten.

Arrestaties in Agadir wegens handel in vervalste alcohol

In Agadir zijn afgelopen vrijdag drie personen gearresteerd vanwege hun vermeende betrokkenheid bij de handel in vervalste alcoholische dranken.

Eindejaarsfeesten in Marokko : opgelet voor versneden alcohol

Ondanks inspanningen van de bevoegde autoriteiten blijft nagemaakte alcohol circuleren in Marokko, wat zorgen baart, vooral tijdens de eindejaarsfeesten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team