25 april 2016 - 18:00 - Economie
De Turkse miljardair Mehmet Nazif Gunal wil in Marokko investeren. De eigenaar van MNG Group ontmoette enkele weken geleden minister Aziz Rebbah van Vervoer om over de investeringsmogelijkheden in het koninkrijk te spreken.
In welke sector de Turkse zakenman wenst te investeren is echter niet bekend. Het enige wat men volgens Le360 weet is dat MNG Group onlangs veel interesse toonde in de ontwikkeling van infrastructuren in Afrika.
MNG Group gebruikt 20.000 mensen en is actief in de bouw, energie, luchtvaart, horeca, toerisme, media en financiële sector. Het bedrijf heeft vestigingen in Turkije, Algerije, Libië, Saoedi Arabië, de Verenigde Arabische Emiraten, Azerbeidzjan en Georgië.
Mehmet Nazif Gunal bezit volgens de ranglijst van Forbes ruim 1,1 miljard dollar en is daarmee het 22e fortuin van Turkije.
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Strenge controle op brandstof in Marokko
Chinees miljardenproject in Marokko: duizenden banen op komst
De gok van Marokko: 30 miljard euro voor groene waterstof
China pompt 18 miljard in Marokko’s duurzame toekomst
Marokko verdedigt omstreden exportbeleid olijven
Sterke Marokkaanse dirham in opmars tegen dollar en euro
Belastingontduiking in Marokko floreert door juridisch gat
Miljardair Patrick Drahi verkoopt Marokkaans callcenter door miljardenschulden