25 april 2016 - 18:00 - Economie
De Turkse miljardair Mehmet Nazif Gunal wil in Marokko investeren. De eigenaar van MNG Group ontmoette enkele weken geleden minister Aziz Rebbah van Vervoer om over de investeringsmogelijkheden in het koninkrijk te spreken.
In welke sector de Turkse zakenman wenst te investeren is echter niet bekend. Het enige wat men volgens Le360 weet is dat MNG Group onlangs veel interesse toonde in de ontwikkeling van infrastructuren in Afrika.
MNG Group gebruikt 20.000 mensen en is actief in de bouw, energie, luchtvaart, horeca, toerisme, media en financiële sector. Het bedrijf heeft vestigingen in Turkije, Algerije, Libië, Saoedi Arabië, de Verenigde Arabische Emiraten, Azerbeidzjan en Georgië.
Mehmet Nazif Gunal bezit volgens de ranglijst van Forbes ruim 1,1 miljard dollar en is daarmee het 22e fortuin van Turkije.
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Boycot doet Danone wankelen in Marokko
Goed nieuws voor Marokkaanse economie: dirham stijgt
TotalEnergies verkiest Marokko, onvrede in België
Turkse export van machines naar Marokko groeit fors
Grote Spaanse groep verlaat Marokko
Miljardenverlies voor Marokko door fraude met douanepapieren
Marokko koopt meeste Tunesische dadels op
Geld meenemen naar Marokko? Let op!