Zoeken

Tunesië dient klacht tegen Marokko bij Wereldhandelsorganisatie

11 juli 2018 - 18:00 - Wereld

Geschreven door Laila A.

Tunesië heeft een klacht ingediend tegen Marokko bij de Wereldhandelsorganisatie (WTO) na het besluit van het koninkrijk om een antidumping recht op te leggen op schoolboeken.

"Tunesië oordeelt dat de Circulaire nr. 5789/211 (van de Marokkaanse douane), (...) die tijdelijke antidumpingrechten op schoolboeken uit Tunesië oplegt, in strijd staat met de verplichtingen van Marokko tegenover de bepalingen van de antidumpingovereenkomst", leest men in de klacht.

De klacht werd op 5 juli bij de WTO ingediend. Tunesië stelt bereid te zijn om gesprekken te starten met Marokko om een oplossing te vinden.

Lees meer

Marokkaanse vlag in Israëlische Knesset

Meerdere vlaggen waaronder die van Marokko waren gisteren zichtbaar in de Knesset, het Israëlisch parlement, en bij het Israëlische ministerie van Buitenlandse zaken.

Marokkaanse gevangenen in Tunesië vragen om straf in Marokko uit te zitten

Meerdere Marokkanen die in Tunesische gevangenissen worden vastgehouden hebben hun transfer naar Marokko gevraagd.

Tunesië gaat klacht indienen tegen Marokko

Tunesië gaat bij de Wereldhandelsorganisatie (WTO) een nieuwe klacht indienen tegen Marokko over de importvoorwaarden die worden opgelegd aan Tunesische schoolboeken.

Tientallen Marokkanen op luchthaven Algiers gestrand (video)

Een groep Marokkanen heeft zaterdag urenlang vastgezeten op de Houari Boumediene luchthaven in Algiers.

Gevangenen uitgehongerd en met varkensvlees gevoed tijdens Ramadan in VS

De autoriteiten van Alaska in de Verenigde Staten hebben donderdag de levering van "aangepaste maaltijden", dus zonder varkensvlees, bevolen aan moslim-gevangenen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team