Zoeken

Marokkaanse gevangenen in Tunesië vragen om straf in Marokko uit te zitten

- Wereld

Geschreven door Laila A.

Meerdere Marokkanen die in Tunesische gevangenissen worden vastgehouden hebben hun transfer naar Marokko gevraagd.

In totaal vroegen tien gedetineerden tijdens een bezoek van minister Mohamed Aujjar van Justitie aan Tunesië, om de rest van hun straf in Marokko te mogen uitzetten.

De bewindsman bezocht de gevangenis van Tunis en ontmoette de gevangenen. Volgens bronnen van het ministerie willen de zij gebruik maken van het bilateraal verdrag betreffende de transfer van gevangenen die hun straf in hun land van herkomst willen uitzitten.

Een transferprocedure zal in de komende dagen worden gestart.

Lees meer

Gevangenen uitgehongerd en met varkensvlees gevoed tijdens Ramadan in VS

De autoriteiten van Alaska in de Verenigde Staten hebben donderdag de levering van "aangepaste maaltijden", dus zonder varkensvlees, bevolen aan moslim-gevangenen.

Koning Mohammed VI verleent gratie aan 1204 mensen

Koning Mohammed VI heeft ter gelegenheid van het Troonfeest dat op maandag 30 juli wordt gevierd, gratie verleend aan 1204 mensen.

Marokkaan overlijdt aan hersenbloeding in Bahreinse gevangenis

Een Marokkaan die in een gevangenis in Bahrein werd vastgehouden, is eerder deze week aan een hersenbloeding overleden.

Koning Mohammed VI verleent gratie aan 707 mensen voor Eid ul-Fitr

Koning Mohammed VI heeft ter gelegenheid van Eid ul-Fitr, dat vandaag in Marokko wordt gevierd, zijn gratie verleend aan 707 mensen.

Marokko laat onder druk Franse terreurverdachte straf in Frankrijk uitzitten

Marokko heeft ermee ingestemd om de Franse terreurverdachte Thomas Gallay de rest van zijn gevangenisstraf in Frankrijk te laten uitzitten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team