12 november 2014 - 22:05 - Marokko
Morgen gaat de langverwachte huwelijksceremonie van Prins Moulay Rachid en Oum Kalthoum Boufarès van start. Het feest wordt voorgezeten door Koning Mohammed VI.
In Rabat zijn de voorbereidingen in volle gang. De boulevards nabij het koninklijk paleis werden voor de gelegenheid helemaal schoongemaakt en versierd. Populaire Marokkaanse muziekgroepen uit verschillende regio’s van het Koninkrijk werden vandaag in de hoofdstad gezien, waar ze in open lucht oefenen voor het feest.
Een groot aantal Marokkaanse en buitenlandse verantwoordelijken, regeringsleden, kunstenaars en zakenlieden, alsook leden van Koninklijke families uit het Midden Oosten en Europa worden op het feest verwacht.
De bruiloft van Moulay Rachid en Oum Kalthoum Boufarès zal naar verwachting drie dagen duren. De twee hadden op 15 juni hun huwelijksakte ondertekend in het bijzijn van de Koning.
Meerdere regio’s centraal in corruptieschandaal in Marokko
Azzedine Ounahi weigert topclub
Spanje haalt vlaggen weg bij Marokko: discreet signaal aan Rabat?
Achraf Hakimi: "We gaan hem beroven"
Deze souvenirs moet je zeker niet meenemen uit Marokko
Hermès-miljardair die fortuin aan Marokkaanse tuinman wilde laten, aangeklaagd
Meerdere regio’s centraal in corruptieschandaal in Marokko
Deze souvenirs moet je zeker niet meenemen uit Marokko
Marokko koopt voor miljarden aan Israëlische wapens
Marokko onderzoekt duizenden dubieuze vastgoedverkopen
Belg al vier jaar onterecht vast in Marokko?
Cocaïnegebruik neemt toe bij Marokkaanse jetset
Diaspora-boycot ontkracht: Al Hoceima bomvol
Zwerfdier in Marokko verzorgen? Tot 150.000 dirham boete!