19 september 2019 - 19:20 - Marokko
Lalla Hasnaa, dochter van wijlen Koning Hassan II, trouwde 25 jaar geleden, op donderdag 8 september 1994. Heel Marokko vierde het huwelijk van de jonge prinses met Khalil Benharbit.
Het trouwfeest van Lalla Hasnaa met de radioloog werd in het koninklijke paleis in Fez gevierd. Tienduizenden Marokkanen reisden naar de spirituele hoofdstad af om het feest bij te wonen.
Lalla Hasnaa, jongste dochter van Hassan II, was toen 27 jaar. Tijdens het feest zat de jonge prinses links van haar vader. Dezelfde dag werd het bruiloft van 200 jonge koppels door de Koning betaald. De vieringen duurden vijf dagen en vijf nachten.
De bruidegom bleef tijdens het feest op afstand met enkele vrienden van Koning Mohammed VI, toen kroonprins, en zijn jongere broer, Moulay Rachid.
Onder de gasten bevonden zich onder meer de vrouw van de Egyptische president Mohammed Anwar al-Sadat, de dochter van koning Hussein van Jordanië, de Thaise prins Maha Vajiralongkorn en koning Simeon II van Bulgarije.
Lees meer
Een nieuwe foto van Lalla Salma werd in de afgelopen dagen op sociale media gedeeld. De foto werd op Instagram gepubliceerd en doet veel reageren.
De koninklijke familie van Marokko viert vandaag, maandag 26 augustus, de 57e verjaardag van prinses Lalla Meryem, de oudste zus van Koning Mohammed VI.
Prinses Lalla Khadija, dochter van Koning Mohammed VI en Lalla Salma, heeft vrijdag haar dertiende verjaardag gevierd.
Nieuwe investering voor Lalla Noufissa El-Yacoubi, dochter van wijlen Lalla Aicha, zelf dochter van Mohammed V en zuster van Hassan II.
Prinses Lalla Salma is op woensdag 18 september in New York aangekomen. Ze wordt vergezeld door haar twee kinderen, prins Moulay Hassan en prinses Lalla Khadija.
Lalla Meryem, zus van Koning Mohammed VI en dochter van wijlen Koning Hassan II, viert deze woensdag 26 augustus haar 58e verjaardag.
Kroonprins Moulay Hassan zou naast zijn liefde voor watersporten, een andere passie met zijn vader, Koning Mohammed VI delen. De jonge prins zou dol zijn op jagen.
Kroonprins Moulay Hassan, zoon van Koning Mohammed VI en Lalla Salma, viert vandaag, woensdag 8 mei, zijn 16e verjaardag.
Na enkele weken in het noorden van Marokko te hebben doorgebracht is Koning Mohammed VI verder naar het zuiden doorgereisd. De Koning en zijn familie zijn voor een korte...
Prinses Lalla Salma en haar zoon, kroonprins Moulay Hassan, zijn op vakantie op het eiland Skiathos in Griekenland.