25 maart 2013 - 16:35 - Marokko
Een gemaskerde bende heeft zondagochtend een trein met een bom doen stoppen, om de passagiers te bestelen. Het incident vond plaats nabij het station van Kenitra.
Een hevige ontploffing dwong de trein rond 5 uur ’s morgens te stoppen. De passagiers, waarvan een meerderheid lag te slapen, reageerden gepanikeerd.
De dieven gooiden met stenen en probeerden de trein te betreden, maar kregen de deuren niet open meldt Al Massae.
De gebruikte bom behoort tot de Marokkaanse spoorwegenmaatschappij. De bommen worden gebruikt om op verre afstand, treinen te waarschuwen in geval van gevaar.
Lees meer
Een 48-jarige vrouw is maandagavond overleden na uit een rijdende trein te zijn gesprongen op het station Kenitra-Medina.
Een trein werd maandagavond door onbekenden met stenen bekogeld in de regio Meknes. Getuigen vertelden ons dat de treinbestuurder ernstige verwondingen opliep aan het oog.
Jongeren hebben vorige week dinsdag in Casablanca, zeven bussen van het openbaar vervoer gekaapt en de passagiers in gijzeling genomen.
Afgelopen vrijdag heeft een groepje jongeren, een trein ter hoogte van Ksar El Kebir, doen stoppen om de passagiers te beroven.
Een trein zonder bestuurder is maandagochtend het station van Kenitra achteruit uitgereden met een twintigtal passagiers aan boord.
Een ferry van GNV dat Sète en Nador verbindt, wordt al twee dagen opgehouden in de Franse haven door ontevreden passagiers.
Een bouwarbeider is woensdagavond omgekomen bij een lichte aardverschuiving op een bouwwerf in Kenitra.
Een politieagent is deze week in een psychiatrisch ziekenhuis opgenomen, nadat hij een collega had aangevallen op een commissariaat in Kenitra.
Een 50-jarige vrouw is maandag voor een trein gesprongen op 200 meter van het station van Kenitra stad. Het is nog onduidelijk waarom zij zelfmoord pleegde. De politie heeft een...
De Franse Louis Martinez is dinsdag in het ziekenhuiscomplex Al Idrissi te Kenitra, aan zijn brandwonden bezweken.