Vier kinderen gedood bij treinongeval Benguerir
Vier schoolkinderen zijn maandag omgekomen bij een ongeval tussen een bus en een trein in de buurt van Benguerir, op 60 km van Marrakech.
- Marokko
Te Belkssiri, regio Sidi Kacem, is gisteren een trein ontspoord door een aanrijding met een vrachtwagen aan een onbewaakte passage.
Het ongeluk gebeurde op een drietal kilometer van Belkssiri. 15 passagiers en de treinbestuurder raakten gewonden. Een aantal slachtoffers werden ter plekke verzorgd door de hulpdiensten.
De vrachtwagen viel in panne net toen de bestuurder de onbewaakte passage overstak.
In oktober vorig jaar waren ook zes mensen gestorven bij een ongeval met een trein en een grote taxi in de buurt van Ksar El Kebir.
Lees meer
Vier schoolkinderen zijn maandag omgekomen bij een ongeval tussen een bus en een trein in de buurt van Benguerir, op 60 km van Marrakech.
Een honderdtal mensen raakten gewond bij een kettingbotsing op de singel van Casablanca, in de nacht van zaterdag op zondag.
Een man pleegde dinsdagavond zelfmoord door onder een trein te springen dat het treinstation uitreed van Mohammedia richting Casablanca.
Bij een auto-ongeluk maandag in Tetouan vielen één dode en 24 gewonden, waarvan acht in een ernstige toestand verkeren.
Een aanrijding van een taxi met een trein doodde zes mensen. Eén persoon raakte ook ernstig gewond in het ongeluk op donderdagmiddag. De trein die op hoge snelheid reed,...