Zoeken

Toestel Brussel-Marrakech maakt gedwongen landing na botsing met vogels

- België

Geschreven door Laila A.

Een toestel van Brussels Airlines tussen de Belgische hoofdstad Brussel en Marrakech heeft zondagochtend een gedwongen landing moeten maken na een botsing met vogels.

Het toestel keerde enkele minuten na het opstijgen terug naar Zaventem met een beschadigde motor. De landing gebeurde zonder verdere problemen

De 140 passagiers vertrokken rond 09:00 uur aan boord van een ander toestel naar Marrakech.

Lees meer

Aanslagen Brussel: Najim Laachraoui is tweede kamikaze Zaventem

Najim Laachraoui is de tweede kamikaze die zich dinsdagochtend op de luchthaven van Zaventem opblies. Eerder vandaag berichtten de media dat hij was gearresteerd, maar het...

Toestel Air Algerie op weg naar Casablanca maakt rechtsomkeer

Een toestel van de Algerijnse vliegtuigmaatschappij Air Algérie tussen Algiers en Casablanca, heeft door een technisch probleem rechtsomkeer moeten maken.

Luchthaven Rabat uren gesloten na foute landing

De luchthaven van Rabat werd donderdag meerdere uren gesloten vanwege een ’technisch probleem’. Alle vluchten werden naar andere luchthavens afgeleid.

Bom op vlucht Nador-Brussel?

Een vliegtuig van Air Arabia tussen Nador en Brussel heeft woensdag een gedwongen landing moeten maken in het Franse Toulouse.

Aanslagen Brussel: Marokko waarschuwde België

Marokko zou enkele dagen voor de aanslagen in Brussel de Belgische autoriteiten hebben gewaarschuwd over een aankomende terroristische aanval.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team