Royal Air Maroc vliegt vanaf vandaag terug naar Zaventem
De vluchten van Royal Air Maroc naar Zaventem hernemen vandaag. Alle vluchten naar de Belgische luchthaven waren sinds de aanslagen op 22 maart naar andere luchthavens omgeleid.
7 februari 2016 - 19:30 - België
Een toestel van Brussels Airlines tussen de Belgische hoofdstad Brussel en Marrakech heeft zondagochtend een gedwongen landing moeten maken na een botsing met vogels.
Het toestel keerde enkele minuten na het opstijgen terug naar Zaventem met een beschadigde motor. De landing gebeurde zonder verdere problemen
De 140 passagiers vertrokken rond 09:00 uur aan boord van een ander toestel naar Marrakech.
Lees meer
De vluchten van Royal Air Maroc naar Zaventem hernemen vandaag. Alle vluchten naar de Belgische luchthaven waren sinds de aanslagen op 22 maart naar andere luchthavens omgeleid.
Najim Laachraoui is de tweede kamikaze die zich dinsdagochtend op de luchthaven van Zaventem opblies. Eerder vandaag berichtten de media dat hij was gearresteerd, maar het...
Marokko zou enkele dagen voor de aanslagen in Brussel de Belgische autoriteiten hebben gewaarschuwd over een aankomende terroristische aanval.
Een vliegtuig van Air Arabia tussen Nador en Brussel heeft woensdag een gedwongen landing moeten maken in het Franse Toulouse.
Een toestel van de Algerijnse vliegtuigmaatschappij Air Algérie tussen Algiers en Casablanca, heeft door een technisch probleem rechtsomkeer moeten maken.