23 maart 2016 - 22:05 - Wereld
Najim Laachraoui is de tweede kamikaze die zich dinsdagochtend op de luchthaven van Zaventem opblies. Eerder vandaag berichtten de media dat hij was gearresteerd, maar het Belgisch parket ontkende dat.
De 24-jarige Belg van Marokkaanse afkomst stond links op de foto van de drie vermeende daders van de aanslag waarbij 31 doden en 270 gewonden vielen. Even werd gedacht dat hij de man was die rechts op de foto stond en die vluchtte na zijn tas met een bom te hebben achtergelaten.
Najim Laacharoui was in 2013 naar Syrië vertrokken en keerde vorig jaar terug naar Europa. Hij werd reeds gezocht voor zijn vermeende deelname aan de aanslagen van Parijs in november vorig jaar. Zijn DNA was op explosieven gevonden die voor de aanslagen in de Franse hoofdstad waren gebruikt.
De eerste kamikaze van Zaventem werd geïdentificeerd als Ibrahim El Bakraoui. Zijn broer, Khalid El Bakraoui, pleegde enkele minuten later de aanslag bij het metrostation Maalbeek in Brussel. Over de identiteit van de vierde verdachte, de man met het hoedje op de foto, is nog steeds niets bekend.
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval