Opnieuw sneeuw in Marokko vandaag
Deze zondag wordt opnieuw sneeuw in een deel van Marokko verwacht volgens de nationale weerdienst DMN.
19 december 2016 - 10:34 - Marokko
De week begint frisjes in Marokko. In een groot deel van het land start de week met temperaturen tegen of onder de 0 graden en sneeuw op de reliëfs.
Volgens de nationale weerdienst DMN wordt het ’s morgens tussen -7°C en -2°C op de reliëfs van het Atlasgebergte en tussen -1°C en 5°C graden in de Rif, Oriental, Saiss, de vlakten van Tadla, Rhamna, Tensift, Haouz, de fosfaatvelden en Oulmes. In de namiddag wordt het tussen 6°C en 17°C in deze regio’s.
In het centrum van het land, Doukkala, Abda, Chiadma, het zuidoosten, Loukkos, Gharb, Souss, het noordoosten en aan de Atlantische kust zal het iets zachter zijn met temperaturen van 12°C tot 14°C.
In de zuidelijke provincies verwacht DMN tussen 12°C en 14°C ’s morgens en tussen 18°C en 24°C in de namiddag.
Lees meer
Deze zondag wordt opnieuw sneeuw in een deel van Marokko verwacht volgens de nationale weerdienst DMN.
In Marokko wordt het in de komende dagen frisjes. De temperatuur daalt deze week naar verwachting naar bijna 0 graden in een deel van het land.
De temperaturen zullen vandaag flink stijgen in Marokko met ruim 40°C in sommige regio’s. Dat bericht de Marokkaanse weerdienst.
De warmte blijft aanhouden in Marokko met temperaturen die vandaag, zaterdag 4 augustus, in sommige regio’s 46°C zullen bereiken.
De warme temperaturen die Marokko al weken teisteren blijven zeker nog tot woensdag volgens de nationale weerdienst DMN.