29 juni 2024 - 16:20 - Marokko
De stad Tanger heeft deze week een grootschalige campagne voor de veiligheid in de stad uitgevoerd. De focus lag met name op de zeedijk, die populair is bij toeristen tijdens de zomermaanden.
De campagne resulteerde in de arrestatie van 14 personen die werden overgedragen aan de bevoegde diensten. Zeven anderen die zonder vergunning paarden verhuurden op het strand, waardoor de veiligheid van bezoekers in het gedrang kwam, werden eveneens gearresteerd. Naast de arrestaties werden er ook paarden in beslag genomen en overgedragen aan de lokale autoriteiten.
Lees ook: Tientallen cafés gesloten in Tanger
De grootschalige veiligheidscampagne werd opgestart na signalering van een toename van verschillende zorgwekkende fenomenen op de zeedijk. De focus ligt op het vrijmaken van openbare plaatsen en toeristische sites van illegale activiteiten en het garanderen van de veiligheid van zowel toeristen als de lokale bevolking. De campagne zal de hele zomer aanhouden.
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen