23 april 2025 - 18:50 - Marokko
Het superjacht ’Lady Moura’ is gesignaleerd in de wateren bij M’diq, in het noorden van Marokko. Met zijn 105 meter lengte behoort dit schip tot de absolute wereldtop en staat het op de 23ste plaats van grootste privéjachten.
Aan boord is er geen gebrek aan luxe, met onder meer 2600 vierkante meter aan ontvangstruimtes. Gasten kunnen ook gebruikmaken van diverse sportzalen, een complete spa en een eigen bioscoop. Uiteraard ontbreekt een riant zwembad niet op dit drijvende paleis.
Lees ook: Luxejacht Qatarese miljardair gezien voor kust M’diq
Het jacht kwam maandagavond aan voor de kust van M’diq. Het is nog onduidelijk of het schip enkel stopt om brandstof in te slaan. Een vakantie van de opvarenden aan de Marokkaanse noordkust behoort ook tot de mogelijkheden, meldt Rue20.
Lees ook: Ex-premier Qatar deelt foto’s van luxe jachttrip in Noord-Marokko
De ’Lady Moura’ werd ooit gebouwd voor de Saudische miljardair Nasser Al-Rashid. De bouw van dit iconische jacht kostte destijds zo’n 200 miljoen dollar.
Marokko schrapt douanerechten op Turkse importen
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Zwemverbod in Marokkaanse rivieren na dodelijke ongevallen
Spaanse hotelreus breidt fors uit in Marokko
Vakantiedroom in Noord-Marokko spat uiteen
Graafmachines slopen illegale kramen in Al Hoceima
Gendarmerie Nador voorkomt verkoop bedorven vlees