Zoeken

Suikerfeest op vrijdag in Nederland en België

- Nederland

Geschreven door Laila A.

Vandaag is de laatste dag van de Ramadan in België en Nederland. Morgen, vrijdag 17 juli 2015, vieren moslims in beide landen het Suikerfeest.

De Verenigde Arabische Emiraten kondigden vanavond het einde van de maand Ramadan aan. De maansikkel die de maand Shawal aankondigt is vanavond zichtbaar.

Ook in de meeste Islamitische landen zoals Saoedi-Arabië en Qatar is het vandaag de laatste dag van de Ramadan.

In Marokko zal het einde van de Ramadan 1436 pas vanavond worden aangekondigd. Eerder deze week besloot de Marokkaanse overheid vrijdag reeds tot feestdag uit te roepen.

In Nederland, België, Marokko en de meeste landen begon de Ramadan dit jaar op donderdag 18 juni.

Lees meer

Marokko viert Eid ul-Fitr op zaterdag 18 juli

Het ministerie van Islamzaken heeft vanavond laten weten dat Eid ul-Fitr in Marokko op zaterdag 18 juli zal worden gevierd.

Eid ul-Fitr woensdag in Nederland en België

Het is officieel. In Nederland zal Eid ul Fitr op woensdag worden gevierd. De religieuze autoriteiten in Saoedi-Arabië bevestigden dat vanavond.

Ramadan begint op donderdag 18 juni in Marokko

Het is eindelijk officieel. De Ramadan begint morgen, donderdag 18 juni, in Marokko. Dat meldt het ministerie van Islamzaken vanavond.

Eid al-Fitr op zondag 25 juni in Nederland

Vandaag is de laatste dag van de Ramadan in Nederland. Morgen, zondag 25 juni 2017, vieren moslims Eid al-fitr of het Suikerfeest.

Ramadan 2015 begint op donderdag 18 juni in Nederland

Ramadan begint dit jaar op donderdag 18 juni in Nederland. Het Hooggerechtshof van Saoedi-Arabië kondigde dinsdagavond de datum aan.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team