Marokko geeft startschot voor aanleg nieuwe snelweg
De Marokkaanse regering heeft het startsein gegeven voor de bouw van een nieuwe snelweg tussen de steden El Hajeb en Rissani.
- Marokko
Op de snelweg bij de ingang van Asfi zijn meerdere auto’s door onbekenden aangevallen met stenen. De daders verscholen zich langs de weg, in de buurt van het tolstation, en gooiden lukraak stenen naar passerende voertuigen.
Deze aanvallen hebben geleid tot kapotte autoruiten en verwondingen bij sommige bestuurders en hun passagiers. Hoewel het precieze aantal slachtoffers nog niet bekend is, bevestigen bronnen dat meerdere auto’s zijn beschadigd.
Lees ook : Marokkaanse snelwegen : een explosief rapport ?
Dit soort incidenten heeft zich eerder ook in andere delen van Marokko voorgedaan. Automobilisten eisen daarom meer politiepatrouilles op de snelwegen om hun veiligheid te waarborgen. De angst voor nieuwe aanvallen zorgt voor onrust onder weggebruikers.
Lees ook : Snelweg Tanger Med : een gevaar voor automobilisten
De autoriteiten hebben nog geen verdachten aangehouden en het motief achter de aanvallen is nog onduidelijk. De politie onderzoekt de zaak en roept getuigen op zich te melden.
Lees meer
De Marokkaanse regering heeft het startsein gegeven voor de bouw van een nieuwe snelweg tussen de steden El Hajeb en Rissani.
Op de weg naar Tetouan heeft zich vrijdag een tragisch ongeval voorgedaan. Volgens lokale bronnen raakte een auto uit de bocht en vielen daarbij meerdere doden.
Marokko gaat binnenkort beginnen met de aanleg van een nieuwe snelweg tussen Rabat en Casablanca. De nieuwe weg moet de verkeersstroom tussen de twee grote steden verbeteren.
Op de snelweg tussen Khemisset en Meknes in Marokko, heeft zich in de nacht van maandag op dinsdag een ernstig verkeersongeval voorgedaan. Een passagiersbus en een vrachtwagen...
In Marrakech is een Marokkaan die vermoedelijk in Zwitserland woont, gearresteerd na met zijn auto meerdere mensen te hebben aangereden.