3 maart 2025 , 20:30 - Mehdi Khabbouj - Sport
Het nieuwe stadion in Al Hoceima zal op 24 maart de WK-kwalificatiewedstrijd tussen Ghana en Madagaskar huisvesten. Naast Al Hoceima zullen ook andere Marokkaanse stadions worden gebruikt voor de kwalificatiewedstrijden.
Het Stade Larbi Zaouli in Casablanca zal op 19 maart de wedstrijd tussen de Centraal-Afrikaanse Republiek en Madagaskar huisvesten. Op 21 maart vindt in hetzelfde stadion de wedstrijd tussen Ethiopiƫ en Egypte plaats. Het Gemeentestadion van Berkane zal de wedstrijd tussen de Comoren en Mali huisvesten. In Meknes zal de wedstrijd tussen Burundi en Ivoorkust worden gespeeld. In El Jadida wordt de wedstrijd tussen Burkina Faso en Djibouti gespeeld.
Lees ook: Eerste interland in nieuw stadion Al Hoceima
Op 24 maart zal het Stadion El Abdi in El Jadida de wedstrijd tussen Ethiopiƫ en Djibouti huisvesten. Op 25 maart speelt de Centraal-Afrikaanse Republiek tegen Mali in het Stadion Larbi Zaouli. Het Erestadion in Meknes is gastheer voor de wedstrijd tussen de Seychellen en Burundi. En het Gemeentestadion van Berkane zal de wedstrijd tussen de Comoren en Ghana huisvesten.
Brits echtpaar adopteert Marokkaanse zwerfhond na 80 km achtervolging
Bruiloft in Tanger eindigt in vlammenzee
Bekende influencer krijgt celstraf en hoge boete in Marokko
Vermiste man van 87 dood teruggevonden in rivierbedding Tanger
Podium ingestort tijdens optreden Adil El Miloudi
Ranking waarschuwt toeristen voor voedselvergiftiging in Marokko
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent
Marokko toont solidariteit: shirts Palestino-club massaal verkocht
Lamine Yamal: "Mijn grootmoeder offerde zich op"
Spanningen tussen PSG en Achraf Hakimi na interview
Badr Hari trakteert Marokko op uniek cadeau (video)
Amine Harit zoekt geluk in Turkije
Noussair Mazraoui: "Ik heb veel geleerd"
Marokkaans elftal wacht op Hakim Ziyech