Drie Marokkanen gewond bij busongeluk in Frankrijk (video)
Drie Marokkanen zijn zondag gewond geraakt bij een zwaar ongeval met een bus van het bedrijf Flixbus op de A61 snelweg in Frankrijk.
20 september 2019 - 17:50 - Wereld
Een klein vliegtuigje met twee mensen aan boord dat vanuit Frankrijk was vertrokken en op weg was naar Marokko, is afgelopen zondag in Spanje neergestort.
De slachtoffers, Lucien Isnard en Alain Garnier, namen deel aan de vliegtuigrally Latécoère-Aéropostale tussen het Franse Toulouse en Dakar.
Isnard en Garnier moesten begin deze week met hun toestel in Marokko landen om er schoolmateriaal en boeken aan afgelegen dorpjes te doneren. Daarna zouden de slachtoffers van 67 en 73 jaar terug opstijgen richting Senegal.
Het vliegtuigje, een Cirrus SR11, stortte neer in El Pedreguer, op een honderdtal kilometers van de luchthaven van Alicante, waar het moest landen. Het ongeval is vermoedelijk te wijten aan de dichte mist in de regio.
Lees meer
Drie Marokkanen zijn zondag gewond geraakt bij een zwaar ongeval met een bus van het bedrijf Flixbus op de A61 snelweg in Frankrijk.
Een Marokkaanse pilote is in de nacht van woensdag op donderdag met haar toestel in de regio van Sherbrooke in Canada verdwenen.
Op een vlucht van Transavia tussen Parijs en Marrakech is vrijdag rond 06:45 uur een ernstig incident gemeld. Een passagier werd gearresteerd. De luchtvaartmaatschappij heeft...
Een vrachtwagen afkomstig uit Marokko is betrokken geraakt bij een ernstig ongeval met een trein in Mauritanië.
De bestuurder van een busje met een Marokkaans kentekennummer heeft na een ongeval in Spanje te hebben veroorzaakt vluchtmisdrijf gepleegd.