26 juli 2011 - 17:00 - Wereld
Het Spaanse ministerie van Defensie heeft onlangs de wens geuit om de militaire samenwerking met Marokko en de rest van de Maghreb-landen, te versterken.
Het nieuw beleid van het ministerie voorziet de partnerschappen te ontwikkelen, door hen een nieuwe dynamiek te geven, met de landen van de Grote Maghreb in de komende jaren.
Wijzigingen en overgangen naar democratie in vele Arabische landen vereisen een grotere betrokkenheid van Spanje die actief wil deelnemen "aan de ontwikkeling en de hervorming van de militaire structuren in deze regio’s".
De nieuwe strategie van het Spaanse ministerie van Defensie, dinsdag onthuld aan de ambassadeur van Marokko te Madrid, Ahmed Ould Souilem, doelt op meer vertrouwen tussen de militaire instellingen van de twee buurlanden.
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit