9 november 2020 - 13:00 - Wereld
De Guardia Civil heeft een 34-jarige Marokkaanse man gearresteerd in Vélez-Málaga, in het zuiden van Spanje. De in opspraak geraakte man wordt beschuldigd van slagen en verwondingen met een mes en de aanranding van zijn vrouw.
Het begon allemaal met een klacht van een vrouw bij een politie-eenheid die optreedt tegen vrouwengeweld (UFAM). Het slachtoffer verklaarde dat ze het echtelijke huis moest ontvluchten zonder haar baby om aan haar echtgenoot te ontsnappen. Volgens Malaga Hoy zou hij haar brandwonden hebben toegediend met behulp van een sigaret en een verwarmde vork, voordat hij haar aan "vernederende seksuele praktijken" onderwierp.
Tijdens de huiszoeking uitgevoerd door UFAM-agenten en de politie van Vélez-Málaga in aanwezigheid van de vrouw, werd de baby teruggevonden en de dader aangehouden. Hij is in voorlopige hechtenis genomen op bevel van de onderzoeksrechter van de rechtbank van Vélez-Málaga.
De gewelddadige man is geen onbekende van de politie. Hij zat afgelopen mei al vast voor soortgelijke feiten, maar zijn vrouw trok toen haar klacht weer in.
Explosies gehoord in Dakhla, dit is de reden
Influencer lyrisch over Marokkaanse burger van 1 euro
Vijf fiscale valkuilen voor Marokkanen in het buitenland
Marokko stijgt naar top pensioenbestemmingen
Jonge Othman schrijft geschiedenis in Spanje
Lichaam vrouw gedumpt bij ziekenhuis in Marokko
Marokkaanse journalist door hel op Cuba vanwege pro-Israëlische mening
Kamervragen over stichting van profvoetballer Redouan El Yaakoubi
Verwarde Marokkaanse van dak in Istanbul gehaald en land uitgezet
’Imad Marrakech’ gaf vanuit Brusselse cel opdracht voor (vergis)moord
Terugroepactie in Marokko geproduceerde Peugeots
Mocro Maffia-acteur Marouane Meftah in de fout
Vrouw in Antwerpen vermomt zich als moslima om diefstal te plegen
Onveilig Brussel: de keiharde oproep van burgemeester Saliha Raïss