Gemeenteraadslid gepakt voor smokkelen alcohol in Marokko
Een gemeenteraadslid van de Istiqlal oppositiepartij in Marokko werd vrijdag in Taroudant gearresteerd met een grote hoeveelheid alcohol in een auto van de overheid.
- Marokko
Twee Spanjaarden zijn vrijdag in Nador, bij de grens met Melilla, door de Marokkaanse douane gearresteerd met drugs. De twee mannen wilden een twintigtal kilo hasj Marokko binnensmokkelen.
De drugssmokkel in tegengestelde richting werd door de douaniers ontdekt nadat 40 flessen alcohol in de auto van de verdachten werden gevonden. De hasj was achter de flessen alcohol in de SUV verstopt.
Een onderzoek zal meer duidelijkheid moeten geven over de smokkel. Wel werd reeds aangetoond dat de alcohol voor Nador bestemd was.
De twee Spanjaarden werden aan de gerechtelijke politie overhandigd en zullen worden berecht voor drugshandel.
Lees meer
Een gemeenteraadslid van de Istiqlal oppositiepartij in Marokko werd vrijdag in Taroudant gearresteerd met een grote hoeveelheid alcohol in een auto van de overheid.
De politie in Tanger heeft twee jonge mannen gearresteerd die ervan worden verdacht drie schoolmeisjes te hebben gedrogeerd met de ’partydrug’ GHB en seksueel misbruikt.
De Spaanse politie heeft een bende opgerold die hasj vanuit Marokko in Marokkaanse gebakjes naar Spanje smokkelde.
Twee Spaanse mannen zijn dinsdag door de politie op de luchthaven van Marrakech betrapt met een grote hoeveelheid hasj.
Een Raadslid van de MP-partij werd eerder deze week in Khenifra betrapt met honderden flessen whisky, wijn, wodka en bier in zijn auto.