19 maart 2015 - 15:58 - Wereld
Voor de opnames van een Spaanse televisieserie zijn de makers op zoek naar de dubbelgangers van Koning Mohammed VI van Marokko en Koning Felipe VI van Spanje.
De makers van ’Principe’ gaan een grote casting houden voor de aanwerving van bijna 400 figuranten en acteurs. Voor de rol Koning Felipe VI wordt gezocht naar een man van minstens 2 meter met blauwe ogen. Ook een lookalike van koning Mohammed VI wordt gezocht.
De opnames van het derde seizoen van Principe, vernoemd naar een populaire buurt in Sebta, zullen in april in Granada beginnen.
Principe vertelt het liefdeverhaal van een Spaans-katholieke politieagent (Javier) en een jonge moslima (Fatima), zus van een bekende drugsdealer in Sebta. De serie is heel populair in Spanje, maar ook in het noorden van Marokko.
Stellantis brengt Chinees EV-merk naar Marokko
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Toeristen riskeren celstraf na kus in moskee (video)
Minister Rachida Dati in opspraak door juwelenschandaal
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België