Zoeken

Spaanse politieagent gearresteerd in Marokko

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Marokkaanse douaniers hebben maandagochtend bij de grensovergang van Melilla een agent van de Spaanse Guardia Civil gearresteerd. De man had echte kogels bij zich en wilde met zijn auto naar Bni Nsar rijden.

De agent wilde bij een apotheek in Bni Nsar medicijnen gaan kopen voor zijn vrouw die een huidziekte heeft.

Tijdens zijn verhoor vertelde de Spanjaard dat hij de kogels in zijn broekzak was vergeten na het ontladen van zijn dienstwapen.

De Marokkaanse politie heeft de Spaanse Guardia civil gecontacteerd om de identiteit van de man te controleren. Na bevestiging werd hij vrijgelaten en kreeg hij zijn kogels terug. De agent mag in Spanje een administratieve sanctie verwachten.

Lees meer

Politieagent in Marokko 20 jaar cel in voor schieten op vriendin

De rechtbank van Agadir heeft een politieman tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld die geprobeerd had om met zijn dienstwapen zijn vriendin te vermoorden.

Spaanse agent staat in Tetouan terecht voor drugssmokkel

Een Spaanse politieman die een week geleden bij de grensovergang van Sebta werd gearresteerd met 80 kilo hasj in zijn auto, zit nog steeds in bewaring in Tetouan.

Toerist opgepakt die Marokkaanse agent wilde omkopen

Een Franse toerist is eind deze week gearresteerd nadat hij had geprobeerd om een Marokkaanse politieagent om te kopen bij de grensovergang van Sebta.

Politieagent dodelijk aangereden door dronken busbestuurder in Marokko

Een politieagent is dinsdagavond overleden nadat hij werd aangereden door een bus op de Boulevard 10 Mars in Casablanca. De bestuurder was dronken.

Mohammed VI stuurt verkeersagent die hem voorrang verleende terug naar school

Een verkeersagent is terug in opleiding gestuurd nadat hij voorrang had gegeven aan Koning Mohammed VI op een kruispunt in Casablanca, terwijl het stoplicht op rood stond.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team