Mohammed VI stuurt verkeersagent die hem voorrang verleende terug naar school
Een verkeersagent is terug in opleiding gestuurd nadat hij voorrang had gegeven aan Koning Mohammed VI op een kruispunt in Casablanca, terwijl het stoplicht op rood stond.
17 maart 2015 - 22:07 - Marokko
Marokkaanse douaniers hebben maandagochtend bij de grensovergang van Melilla een agent van de Spaanse Guardia Civil gearresteerd. De man had echte kogels bij zich en wilde met zijn auto naar Bni Nsar rijden.
De agent wilde bij een apotheek in Bni Nsar medicijnen gaan kopen voor zijn vrouw die een huidziekte heeft.
Tijdens zijn verhoor vertelde de Spanjaard dat hij de kogels in zijn broekzak was vergeten na het ontladen van zijn dienstwapen.
De Marokkaanse politie heeft de Spaanse Guardia civil gecontacteerd om de identiteit van de man te controleren. Na bevestiging werd hij vrijgelaten en kreeg hij zijn kogels terug. De agent mag in Spanje een administratieve sanctie verwachten.
Lees meer
Een verkeersagent is terug in opleiding gestuurd nadat hij voorrang had gegeven aan Koning Mohammed VI op een kruispunt in Casablanca, terwijl het stoplicht op rood stond.
De rechtbank van Agadir heeft een politieman tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld die geprobeerd had om met zijn dienstwapen zijn vriendin te vermoorden.
Een politieagent is dinsdagavond overleden nadat hij werd aangereden door een bus op de Boulevard 10 Mars in Casablanca. De bestuurder was dronken.
In het Marokkaanse Azemmour is de vrouw van een politieagent door een venster gesprongen, nadat ze was betrapt met een collega van haar man.
Een gewelddadig geschil tussen een agent en zijn vrouw eindigde donderdag met een drievoudige moord in Kenitra. De man schoot zijn vrouw en schoonouders dood en gijzelde nadien...