Zoeken

Marokkanen, vermijd de snelweg op dinsdag!

19 augustus 2012 - 17:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Snelweggebruikers worden aangeraden om dinsdag tijdens de spitsuren de snelweg niet te gebruiken in Marokko, aldus ADM.

ADM (Snelwegen van Marokko) adviseert de gebruikers om de snelweg te vermijden tussen 17u en 21u op dinsdag 21 augustus, vanwege dans lange files verwacht tijdens het Suikerfeest.

De wachttijden aan de tolpassages zijn vaak belangrijker op feestdagen, vooral op de meest drukke snelwegen in Marokko, namelijk die van Rabat-Casablanca.

In Marokko wordt Eid Al Fitr op maandag 20 augustus gevierd. Maandag en dinsdag zijn dus feestdagen in Marokko.

Lees meer

Koning Mohammed VI spreekt maandag Marokkanen toe

Koning Mohammed VI geeft maandag 30 juli om 13u in Marokko (15u in België en Nederland), een toespraak ter gelegenheid van het Feest van de Troon.

Marokkaanse snelwegen uitgerust met rammelstroken

Marokko gaat alle snelwegen voorzien van rammelstroken om slapende snelweggebruikers wakker te schrikken. Dat meldt "Snelwegen van Marokko" in een verklaring.

Marokko weigert waakhond van Europa te zijn

"Marokko heeft de overeenkomst met Europa, over het vrije verkeer van personen, niet ondertekend, want wij weigeren om de rol van politieagent te spelen", aldus Saadeddine El...

Acht doden bij busongeval Settat

Acht mensen zijn woensdagochtend omgekomen bij een busongeval op de snelweg tussen Casablanca en Settat. Ook raakten achttien passagiers gewond.

Marokkaanse snelwegen gratis

De snelweg tussen Casablanca en de Mohammed V luchthaven is al voor meer dan een week gratis, als gevolg van een staking van tolbedienden dat voor lange files zorgt in het land.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team