Oorlogscènes in Casablanca (foto’s)
Jackie Chan is momenteel in Marokko voor de opnames van zijn nieuwe film. Meerdere scènes werden reeds in Casablanca opgenomen. Video!
19 januari 2017 - 12:10 - Cultuur
Shahrukh Khan was vorige maand in Marokko voor de opnames van zijn nieuwe film « Raïs ». De bekende Indiase acteur maakte van de gelegenheid gebruik om ook de clip van het liedje « Zaalima » uit de film op te nemen.
In « Raïs » speelt Shahrukh Khan de rol van een illegale alcoholverkoper in een stad waar alcohol drinken verboden is. De clip van « Zaalima » werd in Safi opgenomen en ruim 35 miljoen keer bekeken. Video!
Lees meer
Jackie Chan is momenteel in Marokko voor de opnames van zijn nieuwe film. Meerdere scènes werden reeds in Casablanca opgenomen. Video!
De Marokkaanse rapgroep Fnaïre heeft enkele dagen geleden een nieuwe song op YouTube gedeeld. Ngoul Mali werd al ruim 1,1 miljoen keer bekeken. Video!
Anne Marie, bekend van de hit Rockabye met Clean Bandit en Sean Paul, heeft de clip van haar nieuwste song « Ciao Adios » in Marokko opgenomen. De Britse zangeres koos daarvoor...
Shahrukh Khan zal naar verwachting aanwezig zijn op het Internationaal filmfestival van Nador. De bekende Bollywood-acteur werd door de organisator uitgenodigd.
De Marokkaanse zanger Amine AUB heeft enkele dagen geleden de clip van zijn nieuwste nummer « B7al B7al » gedeeld. Het liedje is een ode aan de vrede, liefde en samenleven. Video!