Dochter Stati brengt eerste clip uit (video)
Ilhame El Arbaoui, de dochter van de bekende Marokkaanse zanger Abdelaziz Stati, heeft haar allereerste clip uitgebracht.
15 maart 2017 - 20:45 - Cultuur
Jennifer Grout heeft haar eerste clip in het Berbers uitgebracht. De Amerikaanse zangeres is met een Marokkaan getrouwd en werd bekend door enkele jaren geleden een liedje van Umm Kulthum te zingen op de set van Arabs Got Talent. Video!
Lees meer
Ilhame El Arbaoui, de dochter van de bekende Marokkaanse zanger Abdelaziz Stati, heeft haar allereerste clip uitgebracht.
Aïcha Tachinouite heeft haar allereerste clip uitgebracht en boekt onmiddellijk veel succes met bijna een miljoen bezoeken in 48 uur tijd.
Noor heeft haar eerste clip op YouTube gedeeld. “Taxi” van de Marokkaanse transgender danseres werd in enkele dagen tijd honderdduizenden keer bekeken.
De Amerikaanse zangeres Jennifer Grout, die bekend werd dankzij haar deelname aan de talentenshow "Arabs got talent", heeft over haar bekering tot de Islam gesproken.
Abir Abid komt uit Tanger. De jonge Marokkaanse wist de jury en het publiek van Arabs Got Talent afgelopen weekend in vervoering te brengen met een prachtig...