11 februari 2018 - 20:00 - Marokko
De antidrugs politie heeft in het Marokkaanse Settat een drugsdealer gearresteerd die zijn klanten in de toiletten van een moskee leverde.
Volgens Al Ahdath Al Maghribia werd de verdachte al een tijdje in het oog gehouden en uiteindelijk door de politie in de val gelokt.
Een agent deed zich voor als een potentiële klant en sprak met de verdachte af in de toiletten van de Majmaâ Al Khayr moskee. De moskee werd omsingeld en de verdachte werd gearresteerd op het moment dat hij pillen aan de "klant" overhandigde.
In de spullen van de dealer werden 76 extasy pillen gevonden. Hij werd in voorlopige hechtenis genomen.
Lees meer
De politie heeft dinsdagavond in Tanger een gevaarlijke recidivist gearresteerd voor zijn banden met het drugscircuit.
De politie heeft maandag in Nador een verdachte gearresteerd voor drugshandel en moordpoging.
De politie heeft woensdag een verdachte gearresteerd voor een aanval met een mes in een moskee in Casablanca.
De politie heeft donderdag in Oujda drie mensen gearresteerd voor internationale drugshandel.
Een imam van rond de vijftig werd enkele dagen geleden in een moskee bij Temara gearresteerd voor pedofilie.
De imam van de Al Badr moskee in het Franse Toulouse is dinsdagochtend het slachtoffer geworden van een gewelddadige aanval.
De politie heeft woensdag bij het busstation in Tanger een jonge vrouw gearresteerd met een grote hoeveelheid ecstasy pillen.
De autoriteiten in Casablanca hebben de berichten over een groepsseks schandaal in een moskee in de metropool ferm ontkend.
De politie heeft zondag in Fez een verdachte gearresteerd voor bezit en handel van drugs.
De politie heeft maandag in El Hajeb drie verdachten gearresteerd, waaronder een apothekeres, voor drugshandel.