Grote hoeveelheid munitie gevonden in Khouribga
Bouwarbeiders hebben woensdagochtend een honderdtal 9 mm kogels gevonden tijdens graafwerken in de wijk Al Ouidadiyate Ouiame in Khouribga.
22 maart 2015 - 16:42 - Marokko
De politie heeft woensdag in Agadir een buitenlander gearresteerd die in zijn appartement illegale munitie maakte en verkocht.
Volgens Alyaoum24 had de politie een anonieme een tip binnengekregen en besloot bij de Fransman te gaan kijken. In zijn huis werd een grote hoeveelheid kogels en materieel om munitie te maken gevonden.
De man gaf toe dat hij zijn illegale goederen aan jagers verkocht. Hij vertelde ook dat hij lege kogelhulzen verzamelde en ze in zijn appartement opnieuw vulde.
De verdachte is leraar in een particuliere school en woont al enkele jaren in Agadir.
Lees meer
Bouwarbeiders hebben woensdagochtend een honderdtal 9 mm kogels gevonden tijdens graafwerken in de wijk Al Ouidadiyate Ouiame in Khouribga.
Een verantwoordelijke van het Saoedische ministerie van Binnenlandse Zaken werd gearresteerd tijdens een seksfeestje in zijn appartement in Rabat. Meerdere zakenlieden en...
Een Marokkaanse tiener uit Agadir is door de politie gearresteerd nadat een foto op Facebook werd gepubliceerd waarop hij zijn vriendin kuste.
De militaire rechtbank in Rabat heeft een Fransman tot vijf jaar gevangenisstraf veroordeeld. De man had zijn appartement in Agadir omgezet in een illegale munitiehandel.
Een in Italië gevestigde Marokkaan is dinsdag op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd met een vuurwapen en munitie.