Younes Belhanda opnieuw papa
Younes Belhanda is voor de derde keer papa geworden. De Marokkaanse international heeft er sinds eind vorige week een zoontje bij.
8 september 2018 - 14:00 - Sport
Het seizoen begint slecht voor Younes Belhanda. De Marokkaanse international heeft een strenge sanctie gekregen van de Turkse voetbalbond.
Belhanda kreeg een rode kaart tijdens een wedstrijd van zijn club tegen Trabzonspor. De middenvelder reageerde agressief in de 39e minuut en moest als gevolg het veld verlaten. Galatasaray verloor met 4-0. De speler kreeg vervolgens ook nog eens ruzie met een supporter.
De Turkse voetbalbond heeft besloten om hem daarvoor drie wedstrijden te schorsen. Toch zal Belhanda vandaag naar verwachting aanwezig zijn met Marokko tegen Malawi.
Lees meer
Younes Belhanda is voor de derde keer papa geworden. De Marokkaanse international heeft er sinds eind vorige week een zoontje bij.
De afwezigheid van Amine Harit op de lijst van spelers voor de wedstrijd tegen Malawi van zaterdagavond, volgt op een sanctie die door bondscoach Hervé Renard tegen de speler...
Younes Belhanda heeft een bod van Crystal Palace geweigerd. De Marokkaanse international wenst zijn carrière niet in de Engelse Premier League verder te zetten.
De Saoedische club Al Ittihad heeft voor de tweede keer een bod gedaan op de Marokkaanse international Younes Belhanda.
Younes Belhanda, die heel weinig speeltijd heeft sinds het begin van het seizoen bij Galatasaray, vertrekt naar verwachting naar de Verenigde Arabische Emiraten.